Posted by on 2.7.2017

.


Když jste si vybírali bydlení, velmi se vám líbila lokalita, která je na okraji města. Na autobusovou zastávku jste neměli z bytu daleko, stačilo jen projít upraveným a rozlehlým parkem, do obchodů a na úřad jste také došli pěšky. Ale co vypadalo velmi hezky v létě, získá na podzim a v zimě zcela jinou tvář. Najednou vám připadá velmi nebezpečné procházet se parkem ve večerních hodinách, avšak jiná cesta k vašemu bytu nevede. A bohužel pracujete na ranní a odpolední směnu. Nemáte tak jinou možnost, než zdolávat temný park téměř každý den.

sebeobrana

Několikrát jste i zvažovali, že absolvujete alespoň základní kurz sebeobrany, avšak si nejste jistí, zdali byste se dokázali útočníkovi ubránit i se znalostí základních obranných chvatů, kopů a úderů.

Není možné, aby vás každý den někdo čekal na zastávce a dělal vám doprovod při cestě domů. Je nutné zajistit si kapesního ochránce. Nemluvíme však o zbrani v pravém slova smyslu, máme na mysli elektrické paralyzéry. Ty jsou dostupné i bez zbrojního průkazu a jsou velmi spolehlivé. Pro vaši osobní ochranu jsou velmi vítaným pomocníkem, jelikož je snadno schováte do kabelky, nebo do kapsy.
Je třeba využít momentu překvapení, útočníka odrazit a rychle si přivolat pomoc nebo utéci do bezpečí. Paralyzér útočníkovo zdraví nijak nepoškodí, vám však dá možnost zajistit si vlastní ochranu.

.

ochrana

Bohužel žijeme v době, kdy výskyt kriminální činnosti narůstá a je jen otázkou času, než si vás na vašich pravidelných procházkách parkem někdo vytipuje jako možnou oběť. Na takovou chvíli nečekejte a buďte připraveni se bránit!
 
Elektrické paralyzéry se prodávají v mnoha provedeních a některé dokonce nerozeznáte od předmětů, které při sobě běžně nosíte. Například mobilní telefon, nebo kapesní svítilna. Za kapesní svítilnou se však může ukrývat účinný osobní ochránce.

Doprovod na večerní procházky
4.5 (90%)4
.
Posted in: Zboží