Posted by on 7.5.2018


Již několik let stále stejná náplň práce. Již několik let nejste spokojeni s tím, že každé ráno vstáváte a chystáte se do zaměstnání. A tak přijde důležité rozhodnutí. Už nebudete dále chodit do zaměstnání, vy budete tím, kdo bude zaměstnávat jiné. Budete si moci rozvrhnout čas lépe mezi práci, rodinu a své koníčky. Pokud se vám podaří realizovat nějaký zajímavý obchod budete to vy, kdo z něj bude profitovat.
růžová kniha.jpg
Soukromé podnikání má celou řadu výhod, ale i některá rizika. Je třeba zamyslet se nad tím, jak budete ručit za závazky z podnikání. Bylo by jistě nerozumné, kdybyste riskovali veškerý majetek. Zejména v případě, kdy vlastníte několik nemovitostí. Vaše rodina by měla mít vždy zázemí a jistotu, že rodinný majetek je v bezpečí. Proto je mnohem prozíravější založit společnost s ručením omezeným. To znamená, že váš osobní majetek bude stát vždy stranou vašich obchodních záležitostí. Za závazky, která vzniknou během podnikatelské činnosti budete ručit pouze majetkem společnosti. Aby stát co nejvíce podpořil rozvoj podnikatelských aktivit v naší zemi, je možné založení s.r.o. dokonce už od jedné koruny. Jedna koruna představuje základní kapitál, který je zapsaný v obchodním rejstříku. Samozřejmě je nutné pro založení společnosti splnit celou řadu právních a úředních kroků a zaplatit příslušné poplatky.
držení propisek.jpg
Víte přesně, jak probíhá založení společnosti s ručením omezeným? Víte, jak postupovat a na jaké instituce se obrátit? Ne? My ano! Nechte celý proces na nás a rádi vám pomůžeme při startu vašeho podnikání. S naší pomocí a podporou je možné založit společnost s ručením omezeným z vašeho domova. Vše připravíme za vás a zpravidla stačí jen jedna schůzka k tomu, abyste se mohli pustit do vašich podnikatelských aktivit pod hlavičkou nově založené společnosti. Kontaktujte nás co nejdříve a již brzy z vás nebude zaměstnanec, ale podnikatel.

Posted in: Podnikání