Posted by on 10.4.2018

Zastánkyně sofistikovaného vzhledu

Jedna skupinka žen – ta, u níž lze očekávat spíše příklon k používání růže na rty, jak by se vyjádřili naší slovenští sousedé – nedá dopustit na rtěnku coby jednu ze základních součástí taštičky s make-upem, bez níž by nevystrčili nos z domu.
Tyto ženy mohou mít doma jeden zcela specificky zvolený odstín, který jim nejlépe sedí, a proto jej využívají ke každé příležitosti, ať už se chystají na schůzku s kamarádkami, nebo například na velkou pracovní konferenci, na níž mají přednášet publiku čítajícímu několik stovek posluchačů.
několik odstínů rtěnky
Rtěnka byla, je a zřejmě ještě dlouho bude typicky ženskou zbraní, na níž lze „ulovit“ nejednoho muže. Protože její užití naznačuje sílu majitelky, její nemalé sebevědomí a tendenci vzkázat světu „Jsem žena a jsem na to náležitě hrdá.“
 

Ženy preferující svěží a mladistvý look

Podobně ženský, ovšem méně sofistikovaný. Tak by bylo možné popsat lesk na rty, který bývá druhou nejčastější volbou žen a dívek v tom, jakým způsobem upravovat svoje rty.

Oproti rtěnkám má však užití lesku jednu nespornou výhodu, kterou je nápadnost. Nikoli taková, která by pramenila z jeho samotného odstínu, kterých je hned celá paleta. Jedná se o nápadnost postavenou na základní vlastnosti odlišující toto kosmetické zboží od většiny rtěnek, té, které je reflektována v samotném názvu tohoto produktu – lesku.
malování a péče o rty
Jeho uživatelky se honosí doslova mokrým vzhledem svých pst, kterýžto pohled láká pohledy ostatních mužů i žen. Díky nanesení vrstvy lesku na rty se Vám na prstech může doslova zrcadlit okolní svět. Část Vašeho obličeje tak nabyde kvalit, kterými se honosí například led či sklo. A uznejme nyní, že jak sklo, tak led, mají tendenci nás provokovat a vábit. Protože kdo by se rád nepokochal jejich čirostí či se případně nezhlédnul v jejich odraze?

Posted in: Zboží