Posted by on 27.5.2017

Všechny tyto možnosti a ještě velké spousty dalších si můžete objednat a realizovat díky našim mnoha zařízením na Vysočině s možností rozličných prostor,společenských sálů, které jsou vždy součástí těchto ubytovacích i stravovacích zařízení. Výběr a lokalita jsou jen ve vašich rukou a jistě si vyberete to nejlepší, které bude nejvíce vyhovovat vašim i velmi náročným požadavkům.
Všechna zařízení dnes plně splňují standardy, které jsou běžně požadovány. Od možnosti wellness vyžití, bazénu, sauny, přes wifi připojení pro notebooky, tablety i telefony, a se zajištěním kvalitního stravování v místní kuchyni.

konference

Wellness, bazén, sauna a společenský sál

Dopřejte svým lidem pohodový a uvolňující pobyt, díky možnostem ubytovacího zařízení, které má v nabídce vše, co můžete pro příjemnou relaxaci požadovat. Vykoupat se po náročném dni, či si dopřát masáže, nebo uvolnění v místní sauně, to vše a mnohem více jsou schopni vám nabídnout v ubytovacím zařízení na Vysočině. Také společenský sál můžete využít na jakoukoli oslavu, pracovní nebo rodinnou akci, a to pro jakékoliv množství lidí budete potřebovat. Vaši hosté, kamarádi či kolegové jistě ocení i výbornou kuchyni, kterou vybrané zařízení disponuje. Výběr z jídelníčku, uspokojí jistě i náročnějšího gurmána. Česká, moravská i mezinárodní kuchyně, dodá vašemu setkání charakteristický ráz.

Příroda Vysočiny vám ukáže tu nejkrásnější tvář

Říká se, že Vysočina je drsná, ale kdo někdy zavítal právě do těchto míst, zjistil, že osobitost této krajiny je neopakovatelná. Pro turistické nebo rodinné výlety nabízí právě tahle krajina to nekrásnější a nejnápaditější, co můžete požadovat. Mezi mnoha památkami v kraji najdete také spoustu nezapomenutelných míst, kam se budete rádi vracet i po letech.

kongresový sál

Společenské sálya prostory pro setkání

Pozvěte své hosty do míst, kde ještě nebyli a dopřejte jim komplexní péči a pohodu, kterou si jistě zaslouží. Dejte jim možnost ochutnat místní speciality, ukažte jim lokalitu Vysočiny z té nekrásnější stránky a nechte je si příjemně odpočinout tam, kde je krásně po celý rok.

Posted in: Podnikání