Posted by on 23.9.2017

Několikrát do roka hledáte způsob, jak odměnit vaše zaměstnance za výborné plnění pracovních úkolů. Zpravidla se jedná o společnou večeři. Je na čase vyzkoušet něco nového a přivést vaše kolegy do zajímavé situace plné nelehkých úkolů a luštění záhady zamčeného pokoje. Úniková hra Pardubice je připravena změřit síly i s vaším týmem.
 
Zamčená místnost a z ní vede jen jedna cesta. Ten, kdo se po ní vydá, bude mít nesnadný úkol. Vyřešit mnoho hádanek a pomocí indicií najít cestu ven na svobodu. Vše se odehrává pod přísným časovým limitem a zvítězit může opravdu jen ten nejlepší.

hrozící nebezpečí
 
Je to výborný způsob jak prověřit práci celého týmu
 
Na pracovišti při formální atmosféře se ne vždy podaří zjistit, kdo jakou roli v týmu zastává. Pro vás, jako pro vedoucího, je však tato otázka klíčová a pomůže vám později s řízením pracovního kolektivu. Nejrůznější teambuildingové akce, jsou velkým pomocníkem při zjišťování neformálních vazeb mezi kolegy.
 
Úžasné rodinné odpoledne
 
Větší děti je velmi těžké zabavit a vymyslet aktivitu, které se může věnovat celá rodina, je nelehkým úkolem. V letním období se nabízí celá řada možností pro kempování a rodinné výlety. Co však podniknout, když se k vládě nad počasím přihlásí podzim a zima? I tak můžete vzít rodinu na výlet za dobrodružstvím! Napínavá hra a prostředí únikové místnosti plné hádanek a úkolů bude bavit všechny členy vaší rodiny.

klíč k srdci
 
Závěr sportovní sezóny
 
Celý rok se setkáváte jen v šatně, při zápase, nebo na tréninku. Na závěr sezóny je vhodné, zkusit poznat členy týmu i v jiné situaci. Přijměte pozvání a pojďte si společně vyzkoušet, jak vám to půjde, když místo svalů, zapojíte svůj intelekt. A ani tady se nemusíte vzdávat soutěžení. Vytvořte týmy a zkuste hrát proti sobě. Půjde vám to stejně dobře jako na zápase? A bude i tady váš kapitán tím, kdo dovede tým k vítězství?

Posted in: Zábava