Posted by on 19.7.2017

.

Někdy si říkáte, kam vlastně zmizela ta prvotní zamilovanost, která zároveň vedla k nějaké vášni a sexuální touze? Postupem času začnete jako pár řešit spíš starosti s tím, co nakoupíte, co je potřeba zaplatit a jestli si vyrazit na víkend někam do přírody nebo zůstat v klidu doma a pustit si film. Cítíte, že se máte rádi a něco vás k sobě váže, ale když tak spolu ležíte večer v posteli a přemýšlíte si každý nad svým, jen málokdy se stane, že zahoří ta jiskra jako dřív, že se začnete vášnivě líbat, hladit a užívat si přítomnosti toto druhého opravdu naplno?
Pokud vám tohle všechno chybí, určitě se to dá nějak vyřešit, a nebude to zrovna složité.

vášeň

Slyšeli jste někdy něco o afrodiziaku? Nemáme teď na mysli česnek nebo celer, ani voňavky, které si namažete na tělo a měly by fungovat. Máme na mysli poppers. Jedná se o velice účinnou a dostupnou látku, kterou si můžete zakoupit v malé lahvičce. Pak stačí lehounce přičichnout spolu s partnerem a po chviličce se začnou dít věci, které byste možná ani nečekali.

Užijete si to jako nikdy dřív

Sexuální touha nastupuje velice rychle, srdce vám buší vášní a chcete ukojit svou zvědavost po tom, co bude dál. Najednou to není takové to nucené líbání. Pár polibky v sobě vzájemně probudíte něžnost a vášeň dohromady. Bude se vám líbit, že vás hladí, ale kousnutí na krku jen rozproudí vaše pocity ještě dál do těla.

.

sexy žena

Skvělý zážitek pro oba

Můžete si užívat, jakoby to byla první noc, kdy jste spolu. Stačí jen jedna malá lahvička a můžete si připadat, jako dřív, kdy jste měli touhu po sexuálním aktu každou chvilku – a můžete mít. Hoďte starosti za hlavu a dokažte si, že to ještě jde jinak.

Zaručená bomba
4.5 (90%)4
.
Posted in: Zboží